Новини Jaguar

Електрокар Jaguar I-PACE став лідером продажів за результатами першого півріччя 2019 року

За перше півріччя 2019 року українці придбали і зареєстрували на 58% більше електрокарів, ніж за аналогічний період минулого року.

  • Преміальний електрокар Jaguar I-PACE став лідером продажів серед електричних автомобілів в Україні за результатами перших 6 місяців 2019 року.
  • У період із січня по червень 2019 року в Україні було продано 74 автомобілі Jaguar I-PACE.
  • Загалом попит на електрокари в Україні зріс на 58% у порівнянні з минулим роком.


Бренд директор Jaguar Land Rover в Україні Андрій Ханін зазначив: «Перехід на електрокари та поступова відмова від пального – світовий тренд. І Україна активно до нього долучається. Динаміка продажів Jaguar I-PACE та великий відрив від конкурентів демонструє, що преміум сегмент вже обрав свого лідера».

Jaguar I-PACE – електричний кросовер преміум класу із запасом ходу до 470 кілометрів. Автомобіль заряджається на 80% за 45 хвилин на станціях загального користування, а часткової зарядки тривалістю 15 хвилин вистачає на 100 км. Надзвичайну потужність I-PACE забезпечують два електричних синхронних двигуни.


Заряджати електрокар I-PACE можливо за допомогою зарядних пристроїв для домашнього користування та на зарядних станціях загального користування, які встановлені на паркінгах біля торгівельно-розважальних центрів, спеціалізованих АЗС, тощо. На даний момент широке розповсюдження мають станції загального користування із джерелом струму 50 кВт, найближчим часом планується також встановлення більшої кількості зарядних станцій із джерелом струму 100 кВт.

Офіційна дилерська мережа Jaguar в Україні забезпечена зарядними станціями як змінного, так і постійного струму, які дозволяють швидко зарядити електрокар.


Jaguar I-PACE – це перший офіційний повністю електричний кросовер від Jaguar, який отримав 66 міжнародних нагород, включаючи нагороди «Автомобіль 2019 року у світі» (World Car of the Year), «Кращий автомобільний дизайн 2019 року» (World Car Design of the Year), «Найбільш екологічно чистий автомобіль 2019 року» (World Green Car), «Європейський автомобіль року» (European Car of Year), а також став Автомобілем року у Німеччині, Норвегії та Великобританії.

Назад до переліку новин