Jaguar E-Pace

Абсолютно новий E-PACE являє собою перший компактний SUV у родині Jaguar. Це унікальне поєднання зовнішнього вигляду, спритності та динамічного водіння.


Салон абсолютно нового E-PACE орієнтовано на водія. Він забезпечує додатковими емоціями від керування Jaguar і додає щоденної практичності завдяки провідним у своєму класі можливостями завантаження. Ще ніколи не було настільки універсального компактного SUV як E-PACE.

Відкрийте для себе екстер'єр Jaguar E-Pace

Натисніть для початку

Народжений, щоб збуджувати почуття

Захоплююче, інстинктивне водіння - в ДНК кожного Jaguar. Зустрічайте абсолютно новий E-PACE, компактний SUV з повадками Jaguar.

Дизайн

Зовнішній вигляд, що не залишає байдужих

З його скульптурним капотом і м'язистим задніми арками, E-PACE - це динамічний, рухливий SUV з лініями купе. Задля вражаючої присутності на дорозі, E-PACE оснащений чіткими світлодіодними фарами та відмітними задніми світлодіодними вогнями. Щоб підвищити безпеку, не поступаючись у стилі, оберіть матричні світлодіодні фари з помітними денними ходовими вогнями та анімованими вказівниками напрямку.

Орієнтований на водія салон автомобіля

В інтер'єрі, орієнтованому на водія E-PACE, представлені високоякісні матеріали та сучасний дизайн. Салон обертається навколо водія, всі засоби управління та індикатори легко доступні, тому ви можете зосередитися на захопленні від водіння.

Особливості

Технології автомобіля

Розроблений, щоб зробити водіння безпечнішим і приємнішим, найсучасніша технологія E-PACE включає нашу мультимедійну систему Touch Pro із 10-дюймовим сенсорним екраном у вигляді планшета.

Місце для будь-чого

E-PACE має провідне у своєму класі завантаження інтер’єру. Глибока центральна консоль зі знімними підсклянниками забезпечує дуже гнучкий простір. Великий бардачок ідеально підходить для всіх необхідних предметів, які ви хочете зберегти під рукою, а обидва відділення для зберігання речей на передніх та задніх дверях були побудовані для зберігання низки предметів.

Враження від водіння

Відкрийте для себе азарт водіння E-PACE. Завдяки унікальному балансу між швидкістю та комфортом їзди, повністю незалежна система підвіски має вишукану конструкцію багаторядчастої задньої підвіски. Передові технології водіння, включаючи технології Active Driveline та Adaptive Dynamics, гарантують, що E-PACE забезпечить гнучку, контрольовану їзду.

Бензин чи дизель?

Зміни в законодавстві, занепокоєння з приводу охорони здоров'я та прозорість тестування викидів викликали у багатьох питання, наскільки чисті дизельні двигуни і чи є це правильним вибором для них. Поточні дизельні двигуни є одними з найчистіших вироблмяємих, і ми працюємо, щоб зробити їх ще чистішими.

П'ять зірок за рейтингом EURO NCAP

Jaguar F-PACE досяг п'ятизіркового рейтингу Euro NCAP. Високі оцінки захисту дорослого пасажира, захисту дітей та захисту пішоходів підтверджують, що Jaguar F-PACE є одним з найбезпечніших транспортних засобів на ринку.

Комбінація активних та пасивних заходів безпеки включає стандартні особливості, включаючи автономне аварійне гальмування з виявленням пішоходів, поряд зі стандартними функціями допомоги водію, такими як допоміжні засоби для контролю смуги та монітор стану водія.

Новий дизель, бензин чи електро?

Незалежно від того, ви регулярно їздите по місту та стоїте в заторах на старт-стопі, або на довгі подорожі по автомагістралі, прийміть обґрунтоване рішення щодо вашого наступного автомобіля за допомогою 5 швидких запитань.

Оберіть свій Jaguar E-Pace

Вражаюче водіння, модернова майстерність та повсякденна практичність є стандартом. Отже, кого з родини E-PACE обереш саме ти?

Випробуйте Jaguar E-Pace

Зареєструйтесь на тест-драйв

Jaguar E-Pace S
Двигун: дизельний 2.0 л, 150 к.с.

Завантажте брошуру

Технічні дані, інструкція з використання та перелік додаткового обладнання.

Отримайте розрахунок вартості

Дозвольте нам допомогти Вам у отриманні найвигіднішої пропозиції на Jaguar E-Pace.