Динамічний дизайн

F-PACE – найновіша модель у лінійці бездоганних та інтригуючих автомобілів. Динамічні пропорції моделі відрізняються вдосконаленою аеродинамікою та забезпечують посилену потужність. Рішучий зовнішній вигляд автомобіля підкреслюється ефектною обтічною формою та похилою лінією даху.

Екстер'єр Jaguar F-Pace SVR

З спеціально розробленою, індивідуальною аеродинамікою, включаючи новий передній бампер і ширший спойлер, F-PACE SVR пропонує примусову силу і аеродинамічну продуктивність, необхідну для позашляховика для досягнення максимальної швидкості - і виглядає сенсаційним.

Диски Jaguar

Диски F-Pace SVR

Виберіть 21-дюймові ковані колісні диски з алмазним покриттям або 22-дюймові ковані колісні диски з алмазним або глянцевим покриттям. Для збільшення зчеплення та поліпшеної можливості повороту, шини заднього колеса шириною 295 мм ще більше підкреслюють спортивний характер F-PACE SVR.

Показане колесо є необов'язковим 22 "5" Split-Spoke "Style 5081" з Diamond Turned Finish.

Спортивні диски

Модель F-PACE представлена з широким вибором легких, обтічних легкосплавних дисків, діаметром від 18” до 22”, що чудово доповнюють динамічний стиль Вашого F-PACE. Обирайте диски за допомогою нашого конфігуратора.


F-PACE – це потужний SUV із максимальними показниками практичності та економічності, керувати яким – одне задоволення. Створіть Ваш ідеальний F-PACE за допомогою нашого конфігуратора.

Моделі та комплектації

Розкішний кросовер, що забезпечує максимальне задоволення від поїздки і ефективність.

Особливості

Prestige

Ціна від 1 071 030 грн

Особливості

Portfolio

Ціна від 1 166 750 грн

Особливості

R-Sport

Ціна від 1 144 320 грн

Особливості

Особливості

Випробуйте Jaguar F-Pace

Зареєструйтесь на тест-драйв

Jaguar F-Pace Prestige
Двигун: дизельний 2.0 л, 180 к.с.

Завантажте брошуру

Технічні дані, інструкція з використання та перелік додаткового обладнання.

Отримайте розрахунок вартості

Дозвольте нам допомогти Вам у отриманні найвигіднішої пропозиції на Jaguar F-Pace.